Kachlové sporáky

Na každou správnou chalupu patří kachlový sporák. Ochutnali jste někdy buchty nebo masíčko upečené v troubě kachlového sporáku? Je to nezapomenutelný zážitek, což jistě potvrdí všichni z nás, kteří měli babičky na venkově. To, co činí chuť jídla tak jedinečnou, opravdu zařídí právě trouba kachlového sporáku, ve kterém se topí dřevem. 

Jaké kachlové sporáky nabízíme:

  • kuchyňské kachlové sporáky
  • ležení za kachlovými sporáky

Velká nabídka kachlů i kování

V nedaleké minulosti se v našich chaloupkách staré sporáky rušily. Posledních pár let se opět začínají stavět. Nabídka výrobců kachlů je široká a to jak různými styly a tvary kachlů, tak i jejich barevnou škálou.  Též je slušná i nabídka kování, ve které nalezneme nejen plotny a trouby, ale též kamnovce na ohřev vody. Přesvědčte se o kvalitě naší práce a podívejte se na naše reference.

Obrázek kachlový sporátVyhřívání celého domu díky kachlovým sporákům

Mimo jiné nabízíme i teplovodní výměník do sporáku, pomocí kterého se dá nejen ohřívat voda, ale též jej lze napojit na rozvod topného systému domu. Takže i staře se tvářící sporáček může být moderním pomocníkem při vytápění. Sporáky se staví jako stavby „těžké“ – vyplněné šamotem, takže i po vyhasnutí poskytují příjemné teplo. 

Ustelte si „za pecí“

Chtěli bychom vám připomenout pohádku „O hloupém Honzovi“, který si vcelku nezaslouženě lehával na vyhřátém ležení za sporákem. Na přání zákazníka vystavíme podobné ležení, jako součást objednaného sporáku, na kterém zákazník na rozdíl od Honzy spočine v teplíčku zaslouženě. Máte nějaké dotazy ohledně kachlových sporáků, kontaktujte nás!